ÖVRIGT / Smycken / Armband 13767322
nr 1376 7322
Armband
18k guld. Längd: 19cm, vikt: 5,3g.
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:38:31
1.500 kr
1.600 kr